0 Views

اسم الفيلم : % -

تاريخ الرفع : يناير 9, 2022-12:51 م

وصف قصير للاحداث :فتوای ملا های افغانستان در مورد فرزانه ناز چرا فرزانه ناز به تنهایی در دهلیزی رقصیده است؟
فرزانه ناز را همگی تان می شناسید، جدیدا یک کلیپ از ایشان در فضای مجازی دست به دست شده است که گویا ایشان در تنهایی و در دهلیزی که هیچکس هم نبوده رقصیده است.
تعدادی زیادی از مردم مومن، غیرتی، روشنفکر، دکاندار، داکتر ، محصل، سیاستمدار، ملا، ارباب، نظامی، نویسنده، کوچه ای، بدماش، نانوا، راننده و غیره افراد متعهد و دلسوز کشور حدود یک میلیون دشنام و فحش و نصیحت و فریاد می کشند که چرا فرزانه ناز رقصیده است. حالا جالب اینجا است که یک تعداد آنچنان عصبانی و درد گرفته هستند که فکر می کنی تمام مشکلات جهان اسلام از یک “بریک دانس” فرزانه ناز نشات گرفته شده است و اگر ایشان کمر و باسن مبارک خویش را جلوی چشمان از حدقه برآمده مومنان و مومنات تکان نمی دادند حالا نود درصد مشکلات امت اسلامی تا حالا حل شده بود.
بهر صورت من می خواهم به این دوستان چند موضوع را یادآوری کنم. در ابتدا اینکه مشکل عمده فرزانه ناز این است که در جمع دو هزار نفری نرقصیده است اگر اینکار می شد که موضوع حل بود چون وظیفه این خانم معلوم است و لازم نیست که اینقدر غیرتی شویم ولی چون در تنهایی رقصیده است باید این عمل ایشان تقبیح شود که چرا به تنهایی رقصیده است حداقل ما را خبر می کردند که ما نیز در این ضیافت ایشان را تنها نمی گذاشتیم.
دوم اینکه فرزانه ناز که خودش هم باورش شده بود رقص کردن در جمع ثواب دارد و در تنهایی گناه دارد طی اعترافاتی دردناک از تمام مسلمانان این دنیا و آن دنیا خواست که او را غلط درک نکنند چون وی ارتباطات نزدیکی با رهبران، شخصیت های برجسته حکومتی، تاجران بلند پایه، مقام های مختلف در سایزهای گوناگون و تندروان و کندروان مذهبی داشته است و فعلا خودش هم تبدیل شده است به شخصیت برجسته کشور و حالا چون کسی می خواست در مقابل انتشار این فیلم رقص نیم ساعتهف دهها هزار دالر باج خواهی کند و او حاضر نشد تا پول پرداخت کند طرف مقابل این فیلم را به نمایش گذاشت.
سوم اینکه ما مردم مسلمان و مجاهد پرور و شهید پرور و مومن پرور و در مجموع معصوم پرور افغانستان بسیار انسانهای شریف، محترم، آبرومند و مومنی هستیم، گناه را هم اصلا نمی شناسیم و با رقصیدن آنهم در فضای شخصی خودمان کاملا بیگانه ایم، اگر آدم بکشیم، به زن حامله دار در طول جنگ های داخلی تجاوز جنسی کنیم، به عنوان یک ملای متدین به دختر سه ساله تجاوز کنیم، خر و گاو و گوسفند و و مرغ خروس مردم هم از دست مان در امان نماند اما قول می دهیم که مثل فرزانه ناز به تنهایی نرقصیم.
در مجموع می خواهم بگویم اینکه هر کدام مان روزانه به نوعی عملی بدتر از فرزانه ناز مرتکب می شویم و اصلا به فکرش هم نیستیم و خودمان را افرادی روشنفکر، با ایمان و آبرومند می پنداریم. بعضی اوقات با یک متر و بیست و سه سانت ریش و با صد مرتبه احتیاط مستحبی می رویم وارد سایت سکسی و حسابی خرکیف می کنیم و از دیدن آلات خطوط قرمز جنس مخالف ده رقم بهشت و جهنم را برای خودمان ترسیم می کنیم و یا اینکه با نیم متر نیکتایی و ظاهری روشنفکر مآبانه در بین متون و نوشته های نصیحت گونه مان خلاف آن را در پنهان و نهان انجام می دهیم. اینکه وزیر و وکیل و سفیر و رییس و فرمانده ما چقدر از کارمندان زن زیردست خویش استفاده های جنسی می کند و یا یک استاد دانشگاه بد اخلاق، برای اضافه کردن یک نمره امتحان از شاگرد خودش کامجویی می نماید به مراتب وحشتناک تر از رقصی است که فرزانه ناز کرده است.
حالا اینکه چقدر کثافت کاری هایی بدتر از رقص فرزانه ناز می کنیم به خدا معلوم است. اینکه در نهان اندرونی مان چقدر مرتکب اعمال غیر اخلاقی می شویم باز هم به خدا معلوم است.
یعنی اگر کسی پیدا شود و برای ثواب هم که شده از تمام این کارهای پنهانی ما بیاید و مخفیانه فیلم بگیرد و یا بخواهد ما را در نزد تمام جن و انس رسوا نماید آیا فکر نمی کنید فرزانه ناز به مراتب از من و شما شرافتمندانه تر عمل کرده است؟
نکس وان پلس در سال 2019 جهت تهیه برنامه های آموزشی، تفریحی، موسیقی، صحی و …
راه اندازی شد.امیدواریم که از دیدن برنامه های این چینل لذت ببرید واوقات خوشی را با ما سپری کنید،برای حمایت از ما و با خبر شدن از جدیدترین کارهای ما لطفا چینل نکس وان پلس را سابسکرایب کرده و در فیس بوک، اینستاگرام و تویتر با نکس وان پلس باشید.

تحميل الفديو